Dětský den v přípravě

Termíny schůzek organizátorů dětského dne:

1. Pátek 18.5 v 18.00 hod
V této úvodní schůzce zejména potřebujeme informace o možnostech (sponzorské dary, účast na soutěžích, přibližně na 1 hodinku stratetické porady).
Připravíme soupis soutěží a možné obsazení.

Kdo se nezúčastní schůzky nevadí – nicméně prosím, pro soupis pište na storozenko(znak pro zavinutý řez ze sledě se zelím a zeleninou, prošpikovaný špejlí a naložený v kyselém nálevu)tiscali.cz, nebo volejte či SMSkujte na tel.: 603 107 306 nebo po někom blízkém zašlete vzkaz, že s Vámi můžeme počítat, popř. přání u které soutěže. Potřebujeme předně o Vás vědět! Pak tradičně: slovo platí. Předně to pirátské s přísahou na Bibli.

2. Pátek 25.5 v 18.00 hod
Soupis zabookovaných soutěží a organizátorů (přibližně 1/2 – 1 hodinku válečné porady)

3. Pátek 1.6.2018 již v 17.00 hod nejdůležitější schůzka den před DD, na které společně rozdělíme ceny a nachystáme (přibližně 2 hodinky příprav, broušení nožů, nabíjení bambitek, plnění sudů střelným prachem a posilnění rumem na kuráž)

Poslední schůzka v sobotu 2.6 v 9:30 – zdobení a finální přípravy (tradičně přibližně na hodinku, těsně před útokem)

Staří, mladí, bez rozdílu přijďte. Každá ruka dobrá. Téma piráti (pozn.: vyjma politických hnutí, novodobých lupičů Adénského průlivu či počítačových hackerů). Prostě Karibik o pár století dříve. Žraloci, pusté ostrovy, zakopané poklady, kostlivci, ukecaní papoušci, jedno oko, místo nohy hůl, za protézu hák a tak podobně. Předně bude legrace a zábava. Předem díky za pomoc a za celý kolektiv se těšíme!

-J.S-

Sdílet

Napsat komentář